Oprawy okularowe

Feeria barw i wzorów. Najlepsi projektanci i najlepsze materiały.

Oprawy okularowe

Salon optyczny LOOK to miejsce, w którym od początku działalności stawiamy na jakość, różnorodność i najnowsze trendy.

W ofercie znajdują się okulary wykonane z różnych materiałów, w tym przeznaczone dla alergików. Oprawy pełne, żyłki i patenty, nakładki polaryzacyjne i to wszystko w wielu wzorach i kolorach.

Staramy się zaproponować Państwu jak najwięcej propozycji. Jest tu miejsce na spokojną klasykę i elegancję, ale też modowe nowinki i ekscentryczne modele.
Słowem każdy znajdzie oprawkę dla siebie.

Umów się na badanie okulistyczne

+48 89 648 78 53

Oprawy marki własnej

W specjalnej ofercie posiadamy oprawy naszej marki własnej.

Jeżeli poszukują panstwo luksusowych marek , na naszych półkach znajdziecie najnowsze modele z kolekcji: Dior, Fendi, Gucci, Tom Ford, Marc Jacobs, Carrera, Siens, Hugo Boss, Ewa Minge, Jimmy Choo, JOOP, Chloe, Max Mara, Carolina Abram, Carolina Harrera, Emilio Pucci, Moschino

VEMIS

Jedną z nich jest marka VEMIS.
VEMIS jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na okulary „do noszenia”, gdzie oprawki nie kosztują fortuny i łatwo zastąpić je nowymi. Wzory maja naturalny i niezobowiązujący charakter.

Mirroris

Oprawy okularowe Mirroris dedykowane są dla wymagających klientów każdej grupy wiekowej. Mirroris daje coś więcej niż okulary, daje szyk i styl, co czyni z produktów tej serii doskonałe uzupełnienie codziennej garderoby. Stworzony dla tych, którzy cenią sobie komfort noszenia opraw lekkich, a zarazem wytrzymałych.

MOOS

Produkty MOOS z eleganckim emblematem kierowane są do osób doświadczonych i śmiałych. Wysoka jakość materiałów oraz niebanalne wzornictwo plasuje MOOSA w segmencie premium, dając odbiorcy poczucie spełnienia.

Oprawki MOOS zaprojektowane zostały dla osób wyjątkowych, ceniących sobie połączenie wygody noszenia opraw z designem. Dzięki szerokiej ofercie opraw nasi styliści dopasują odpowiedni model do pracy biurowej, do szkoły i użytku codziennego.

Zadzwoń